Małe i duże, eleganckie i praktyczne, oficjalne i codzienne. O czy mowa? Oczywiście o torebkach damskich. Torebek jest niezliczona ilość. Jakie najmodniejsze są w 20019 roku? 

Każda kobieta wie, że torebek w szafie musi mieć co najmniej kilka. Inną na wyjście wieczorne, inną na zakupy, a jeszcze inną na niezobowiązująca kolację ze znajomymi. Jakie torebki najmodniejsze są w tym sezonie? 

Śnieżna biel


Od kilku sezonów biel pojawia się na wybiegach. Białe buty, przez wiele pań, zostały przyjęte dosyć sceptycznie. Okazało się jednak, że weszły na salony i całkiem dobrze sobie radzą. Teraz przyszedł czas na białe torebki. Modne torebki damskiez Deezee, które są w białym kolorze są klasyczne oraz oszczędne w dodatkach. Warto postawić na proste, eleganckie modele. Świetne wyglądają się te w rozmiarze XXL. 

Zwierzęce wzory


Cetki, czy wężowe lub krokodylowe tłoczenia to model torebki, który na pewno nie pozostanie niezauważony. Taka torebka jest głównym elementem stylizacji. Nikt nie pozostanie obojętny widząc taką torebkę. 

Pastelowe kolory


Jasny róż, mięta, jasna pomarańcza, szaroniebieski, czy gołębi odcień to kolory, które w tym roku zdominują lato. Modne torebki damskie w tych kolorach będą zarówno małe listonoszki jak i shopperki XXL. 

Stare złoto


Tego lata zobaczymy również torebki w kolorze starego, antycznego złota. Te idealne będą bez brokatu i mieniących się detali. Wieczorne wyjście z taką torebką od razu nabierze blasku. 

Dwukolorowe


Torby XXL, kuferki, torebki na ramię w dwukolorowym wydaniu świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Duża shopperka sprawdzi się na zakupach, a kuferek idealnie będzie pasował na wyjście z koleżankami. Najczęściej spotkamy połączenia biel / beż oraz czerń / brąz.