Jedne z najpopularniejszych trampek świata, czyli buty Converse, znów wracają na szczyt!
Kiedyś niezwykle popularne, uznawane za najbardziej uniwersalne i niezniszczalne trampki, ostatnio odeszły troszkę w cień. W tym sezonie jednak wiele zapowiada na to, że powrócą w wielkim stylu i kolejne ciekawe wzory, będą mogły cieszyć oczy ich wiernych fanów.

Jakie modne trampki Converse wybrać tej wiosny?

Z całą pewnością jest to dość trudne pytanie i dosyć trudny wybór, ponieważ wszystkie warianty kolorystyczne oraz motywy, są jak najbardziej ciekawe. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym sezonie niezwykle popularne będą odblaskowe kolory. Dlatego też warto zrobić sobie przegląd obuwia marki Converse i wybrać spośród nich modele, które podbiją tegoroczną wiosnę. Jeśli mowa o odblaskowych kolorach, warto zwrócić uwagę na srebrne oraz złote trampki, które będą doskonałą bazą do wszelkich stylizacji. Złoto oraz srebro pojawiają się w tym sezonie na wielu dodatkach oraz rodzajach butów. Mimo to na trampkach wyglądają najbardziej uniwersalnie i każda z modnych pań powinna mieć taką parę w swojej garderobie.

Converse można łączyć z każdym dowolnym rodzajem ubrania. Idealnie pasują one, zarówno do letnich, zwiewnych sukienek, jak i do zwykłych jeansów, oraz skórzanych kurtek. Dodatkowo można wybierać między wariantem krótkim a tym za kostkę. Oba prezentują się znakomicie, a ich wybór zależny jest od preferencji.